Adresseliste

Bestyrelsen Adresse Postnr, By Tlf. Mobil Mailadresse
René Larsen, formand Nystedvej 13 4990 Sakskøbing   26686863 rene@saxarkiv.dk
Lisbeth Christensen, kass. Skovvænget 28 4862 Guldborg   29723047 lisbeth@saxarkiv.dk
Lise Autzen, medarb.repr. Rosenvang 10 4990 Sakskøbing   24255953 lise@saxarkiv.dk
Viggo Christiansen Parkvej 2 4990 Sakskøbing 54707513 21286613 viggorose@123dk.dk
Pia Christensen Skovvænget 20 4862 Guldborg   61300525 pc55@live.dk
           
Arkivleder          
Ulla Petersen Enebærvej 15 4990 Sakskøbing   29648331 ulla@saxarkiv.dk
Øvrige medarbejdere          
Lene Bak Møllevej 15 4990 Sakskøbing 54707092   lene@saxarkiv.dk
Niels Nordby Christensen Skovvænget 28 4862 Guldborg   29721396 niels@saxarkiv.dk
Birthe Geertsen Møllevænget 3 4990 Sakskøbing 54705369 42181472 birthe@saxarkiv.dk
Nils Jansen Søparken 26 4990 Sakskøbing 54706706   ingen
Bent Jensen Klintevej 17 4990 Sakskøbing 54705638   bent@saxarkiv.dk
Karen Larsen Krårup Møllevej 5 4990 Sakskøbing   21334162 karen@saxarkiv.dk
Anni Nielsen Granvænget 18 4990 Sakskøbing 54705883   anni@saxarkiv.dk
Jane Nymand Vigsnæs Byvej 25 4862 Guldborg 54772307   jnymand@live.dk
Inger Nielsen Møllehaven 72 4990 Sakskøbing   51867613 inger@saxarkiv.dk
Ellen Olsen Rosengården 113 4990 Sakskøbing 53836170   ellen@saxarkiv.dk
Erik Petersen Mellemvang 6 4990 Sakskøbing   29287322 erik@saxarkiv.dk
Birgit Rasmussen Brogade 6E 4990 Sakskøbing 54704953 22664953 birgit@saxarkiv.dk
Mailadresser til arkivets medarbejdere
saxarkiv-mailadresse omadresseres til
lise@saxarkiv.dk lise.autzen@gmail.com
lisbeth@saxarkiv.dk lis.gul2@gmail.com
rene@saxarkiv.dk larsen.ren@yahoo.dk
ulla@saxarkiv.dk ulla@bp-u.dk
lene@saxarkiv.dk fam-bak@mail.dk
niels@saxarkiv.dk webmaster@saxarkiv.dk
birthe@saxarkiv.dk birtheg@dukamail.dk
bent@saxarkiv.dk bent.lissi@yahoo.dk
karen@saxarkiv.dk kmhl@live.dk
anni@saxarkiv.dk mmlak@mail.dk
inger@saxarkiv.dk inger-palle@mail123.dk
jane@saxarkiv.dk jnymand@live.dk
ellen@saxarkiv.dk rosengaarden113@hotmail.com
erik@saxarkiv.dk erikinge@mail.dk
birgit@saxarkiv.dk birgitr@dukamail.dk
post@saxarkiv.dk sakskoebinglokalarkiv@mail.dk
webmaster@saxarkiv.dk webmaster@saxarkiv.dk

Mailingliste, kommasepareret

lise@saxarkiv.dk, lisbeth@saxarkiv.dk, rene@saxarkiv.dk, ulla@saxarkiv.dk, lene@saxarkiv.dk, niels@saxarkiv.dk, birthe@saxarkiv.dk, bent@saxarkiv.dk, karen@saxarkiv.dk, inger@saxarkiv.dk, anni@saxarkiv.dk, jane@saxarkiv.dk, ellen@saxarkiv.dk, erik@saxarkiv.dk, birgit@saxarkiv.dk, post@saxarkiv.dk

Send rettelser og tilføjelser vedr. dine data tilwebmaster@saxarkiv.dk